Papugarnia Gadoland Crazy Carts Planeta VR i Kino 7D Cukrownia Edu Fun Restauracje, sklepy i inne

Gadoland

Poznaj egzotyczny świat gadów, płazów i pajęczaków 

Gadoland

Egzotyczne zwierzęta z całego świata są już teraz na wyciągnięcie ręki!

Podczas wizyty w Gadolandzie, można stanąć oko w oko z największymi wężami świata, zobaczyć różnokolorowe jaszczurki i żaby, a także podziwiać olbrzymie ptaszniki i krokodyla.

Istnieje możliwość wykupienia "pogadanki", podczas której dowiemy się wielu ciekawostek ze świata zwierząt, a także dotkniemy i sfotografujemy wybranego gada. Organizowane są także cykliczne pokazy karmienia.

Już teraz możesz przekonać się na własnej skórze jak wyjątkowe i mistyczne są to zwierzęta. 

CENNIK

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Niedziela  10:00 - 18:00

Czwartkowe obiadki u gadów

Pokaz karmienia zwierząt egzotycznych w cenie 35 PLN/ osoba. Cykliczne wydarzenie, które odbywa się w każdy 1 i 3 czwartek miesiąca. 

Masz pytanie? Zadzwoń do nas!

tel. 511 511 551

Regulamin

Nasze zwierzęta

Węże

Kamelony

Krokodyle

Legwany

Warany

Agamy

Gekony i pozostałe jaszczurki

Pajęczaki

Płazy

Owady i pozostałe

Żółwie

Najczęściej zadawane pytania

Gadoland znajduje się na parterze, obok akwarium z rekinami, naprzeciwko szatni.

Istnieje bilet rodzinny uprawniający do wejścia na strefę gadów dla dwóch dorosłych i minimum 1 dziecka. Nie ma limitu czasowego, więc na wystawie można przebywać w godzinach otwarcia, tj. 10:00-18:00. Koszt biletu rodzinnego to 15 PLN/ osoba. Dzieci do 12 roku życia na strefę gadów muszą wejść z opiekunem.

Istnieje możliwość wykupienia pogadanki wraz z oprowadzaniem i ciekawostkami ze świata gadów, w cenie 80 PLN. Pogadanka może być prowadzona dla indywidualnych osób lub grup zorganizowanych ( max. 15 osób). Wtedy biorą Państwo udział w pokazie karmienia i dotknięcia wybranego gada.

Wielu odwiedzających odnosi wrażenie, ze niektóre gady są sztuczne. Zapewniamy, że każdy okaz jest prawdziwy, a wyjątek stanowi skóra węża, szkielety gadów oraz wylinki naszych podopiecznych.

Tak, jest taka możliwość.

W każdy I i III czwartek miesiąca (na Facebooku jest harmonogram aktualnych wydarzeń), w godzinach od 17:00-19:00 odbywa się także cykliczne wydarzenie pt. "Czwartkowe obiadki u gadów". Właściciel i opiekun zwierząt oprowadza odwiedzających po wystawie zwierząt egzotycznych, omawia wybrane gatunki i ciekawostki z ich świata oraz karmi wybrane gady. W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 20 osób, a cena za bilet to 35 pln/osoba. Podczas cyklicznego eventu wystawa jest niedostępna dla innych zwiedzających. Należy pamiętać, że w tym czasie dzieci i młodzież do 14 roku życia mogą przebywać na wystawie wyłącznie w obecności opiekuna.

 

Harmonogram karmień do końca roku 2023 można znaleźć tutaj:

Harmonogram karmień

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft