Aquapark AquaSpinner Rekiny Basen sportowy AquaSzkoła AquaFitness Bilety grupowe Karty prezentowe

AquaSzkoła

Lekcje pływania dla każdego

AquaSzkoła

Nowy nabór do AquaSzkoły! 

Od 1 września rozpoczynamy zapisy na zajęcia AquaSzkoły na rok szkolny 2021/22. Sprawdź grafik zajęć i wypełnij formularz wybierając odpowiedni stopień zaawansowania (opisy poziomów P1,P2... znajdują się w formularzu).

UWAGA! Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych uczestników AquaSzkoły!

------------------------------------------------------------- 

Komfortowe lekcje pływania na trzech basenach!

Zajęcia prowadzimy w grupach oraz indywidualnie przez 7 dni w tygodniu. Poranne i wieczorne bloki oraz różne poziomy zaawansowania pozwalają wygodnie wkomponować AquaSzkołę w codzienny plan zajęć. U nas zarówno oswoisz się ze środowiskiem wodnym, jak i zdobędziesz kolejne umiejętności pływackie! Uczymy podstaw oraz doskonalimy we wszystkich stylach pływackich. Realizujemy lekcje dla maluszków od 3 miesiąca życia, dzieci oraz dorosłych. 

Tylko w naszej szkółce w jednym karnecie jest nauka pływania i rekreacja w Aquaparku dla dziecka oraz opiekuna! Każde wejście to aż 105 minut - 40 minut lekcji z instruktorem plus czas na zabawę w aquaparku i przebranie się (30 minut lekcji w przypadku sekcji AquaBobas). Sprawdź szczegóły w REGULAMINIE. Sprzedaż oraz zapisy rozpoczną się 1 września!

 

__PAGE.OFFER.FILESDOWNLOAD.HEADER:

regulamin-aquaszkola-2021.pdf

Instruktorzy pływania

Joanna

Bartek

Agata

Marek

Mirek

Dawid

Małgorzata

Marcin

Ania

Aleksandra

Patrycja

Patryk M.

Patryk G.

Najczęściej zadawane pytania

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są pod względem wieku i umiejętności. Grupa dopasowywana jest indywidualnie, każdemu dziecku lub osobie dorosłej, by uczestnik jak najwięcej skorzystał z lekcji.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne najprościej zapisać się przez formularz zgłoszeniowy “REJESTRACJA ON-LINE,” dostępny na stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce "Oferta->AquaSzkola.” Tam znajdują się wszelkie informacje potrzebne do rezerwacji miejsca. Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z państwem poprzez e-mail ewentualnie telefonicznie, w  celu potwierdzenia rezerwacji miejsca (dzień, godzina).

Karnet do AquaSzkoły kupujemy w punkcie informacyjnym Aquaparku. Podając imię i nazwisko dziecka, oraz dzień i godzinę na którą jest przypisane.

Zajęcia Aquabobas przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca do 3 lat. Do AquaSzkoły zapisuje dzieci od 4 roku życia, które w zajęcia uczestnicą w wspólnie z rodzicem. W naszej szkółce wiek 5 lat jest umowną granicą, gdzie dziecko może samo uczestniczyć zajęciach tylko pod opieką instruktora, o ile sumiennie wykonuje jego polecenia. Dlatego ostateczna decyzja zależy o rodziców, którzy najlepiej wiedzą, czy jego dziecko jest gotowe na taki rodzaj lekcji.

Zajęcia grupowe oraz indywidualne trwają do 40min. Wyjątek stanowią zajęcia AquaBobas, które trwają do 30min.

Zajęcia prowadzone są w grupach od 4 do 10 osób. Grupy początkujące do 8 osób, grupy zaawansowane liczą max. 10 osób.

Sprawdź także

Basen sportowy

Film promocyjny

Sekcja AquaBobas

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft