Aquapark AquaSpinner Rekiny Basen sportowy AquaSzkoła AquaFitness Bilety grupowe Karty prezentowe

AquaSzkoła

Lekcje pływania dla każdego

AquaSzkoła

Nabór do AQUASZKOŁY zakończony! Posiadamy jeszcze dostępne miejsca na AquaTriathlon oraz na zajęcia indywidualne (dostępne godziny widoczne są w formularzu).

 Zapoznaj się z opisem poziomów nauczania oraz grafikiem zajęć, aby poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

------------------------------------------------------------- 

 Poziomy nauczania Aquaszkoła :

P1 - osoby zupełnie początkujące, które nie miały wcześniej styczności z nauką pływania i nie są oswojone z wodą (poruszają się w wodzie przy pomocy sprzętu, (deska , makaron , rękawki).

P2 - osoby bardzo dobrze oswojone z wodą, które potrafią przepłynąć samodzielnie (ręce wzdłuż tułowia),lub strzałką na brzuchu( ręce przed sobą) około 25 m bez przyborów.

P3 - osoby pływające swobodnie stylem grzbietowym i potrafiące wykonać proste ćwiczenia oddechowe do kraula. Grupy na tym poziomie pływają stylem grzbietowym i rozpoczynają naukę stylu kraul.

P4 - Grupy na tym poziomie bardzo dobrze pływają stylami: grzbiet i kraul i rozpoczynają naukę stylu klasycznego (żabki).

P5 - osoby pływające swobodnie stylami: grzbiet, kraul, żabka i potrafiące wykonać proste ćwiczenia do stylu motylkowego (delfin), rozpoczynają naukę stylu motylkowego.

AquaTriatlon - osoby pływające swobodnie wszystkimi stylami: grzbiet, kraul, żabka lub stylem motylkowym. Grupy na tym poziomie realizują treningi pływackie mające na celu korektę drobnych błędów w technice pływania i budujące wytrzymałość oraz wydolność.

AquaBobas - zajęcia dla dzieci od 3 mcy do 4 r.ż., ćwiczenia prowadzone są w formie zabaw. Mają na celu oswajanie z wodą. Obligatoryjne jest wejście rodzica do wody.

AquaBobas Kontynuacja - zajęcia dla dzieci, które uczęszczały minum 2 semestry. 

 

 

 

Masz pytanie? Napisz do nas!

aquaszkola@aquaparkreda.pl

Instruktorzy pływania

Karolina

Łukasz

Agnieszka

Dominik

Agata

Marek

Mirek

Marcin

Małgorzata

Ania

Aleksandra

Patrycja

Laura

Kasia

Katerina

Najczęściej zadawane pytania

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są pod względem wieku i umiejętności. Grupa dopasowywana jest indywidualnie, każdemu dziecku lub osobie dorosłej, by uczestnik jak najwięcej skorzystał z lekcji.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne zapisy odbywają się przez drogę elektroniczną (e-formularz dotyczy zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów). Formularz jest dostępny na stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce "Oferta->AquaSzkola ” na czas naboru. 

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o przeczytanie regulaminu! 

Karnet do AquaSzkoły kupujemy w punkcie informacyjnym Aquaparku. Podając imię i nazwisko dziecka, oraz dzień i godzinę na którą jest przypisane.

Zajęcia Aquabobas przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca do 3 lat. Do AquaSzkoły zapisuje dzieci od 4 roku życia, które w zajęcia uczestnicą w wspólnie z rodzicem. W naszej szkółce wiek 5 lat jest umowną granicą, gdzie dziecko może samo uczestniczyć zajęciach tylko pod opieką instruktora, o ile sumiennie wykonuje jego polecenia. Dlatego ostateczna decyzja zależy o rodziców, którzy najlepiej wiedzą, czy jego dziecko jest gotowe na taki rodzaj lekcji.

Każde wejście to aż 105 minut* zarówno dla uczestnika i jednego opiekuna - z czego 40 minut lekcji z instruktorem + czas na zabawę w aquaparku i przebranie się (30 minut lekcji w przypadku sekcji AquaBobas, 70 min lekcji w przypadku AquaTriathlon).

 Obowiązkowe jest wejście opiekuna na obiekt w przypadku dzieci poniżej 13 r.ż.

 Wyjatek stanowi Wakacyjna Szkoła Pływania*

- Sprawdź szczegóły w Regulaminie.

Zajęcia grupowe obywają się w liczbie:
a) do 10 osób (AquaSzkoła)
b) do 12 osób (AquaBobas)
c) Do 15 osób (AquaTriathlon)

Sprawdź także

Basen sportowy

Film promocyjny

Sekcja AquaBobas

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft