Pomoc

Tak, parkingi zewnętrzne: P1, P2, P3 są darmowe. 

Nie, są to osobne firmy, atrakcje są płatne bezpośrednio przed wejściem do nich. 

Zgłoszenia grupowe przyjmujemy drogą mailową: grupy@aquaparkreda.pl bądź telefonicznie: 570-998-075.
 

Namioty znajdują się bezpośrednio przy pokojach na plaży.

Tak, można spotkać nagą osobę np. jak wychodzi z łaźni czy spod prysznica. Niemniej poruszając się między korytarzami należy zakrywać się ręcznikiem.

Zajęcia odbywają się do poniedziałku do soboty. Od poniedziałku do piątku od 16:15 do 22:00, w soboty od 9:00 do 14:00. Zachęcamy do odwiedzenia pełnego rozkładu zajęć.

Dobro zwierząt jest dla nas bardzo ważne. Mimo, że ptaki mają swobodę ruchu i mogą odpoczywać cały dzień to ta godzina przeznaczona jest na drugi posiłek, a my opiekunowie zwierząt sprawdzamy samopoczucie zwierząt, przygotowujemy salę na resztę dnia.

Minimalny wzrost to 1,20 m. W pontonie może się znajdywać od 2 do 4 osób. Min. 150 kg na grupę, max. 320 kg na grupę. 

Aquapark nie honoruje żadnej karty, posiadamy za to bilety rodzinne w atrakcyjnej cenie. Jedynie na Basenie Sportowym akceptowane są karty MultiSport Plus, MultiSport Kids i MultiSport Senior.

Zajęcia prowadzone są w grupach od 4 do 10 osób. Grupy początkujące do 8 osób, grupy zaawansowane liczą max. 10 osób.

Tak, restauracje znajdują się na pasażu handlowym, wejście znajduje się obok budynku. 

Kartą podarunkową nie można płacić za towary i usługi gastronomiczne na obiekcie oraz towary w strefie Aqua Spa&Saunarium - jest to rozliczane osobno gotówką lub kartą płatniczą przy wyjściu w kasie biletowej obiektu.

Nie, nie posiadamy animacji chyba, że oferujemy zajęcia dodatkowe w pakietach.

Kartą można płacić kilkakrotnie w okresie ważności karty do momentu wykorzystania środków. 

Zajęcia grupowe oraz indywidualne trwają do 45min. Wyjątek stanowią zajęcia AquaBobas, które trwają do 35min.

Nie, można korzystać w godzinach trwania doby hotelowej (15:00-11:00) oraz w godzinach otwarcia aquaparku.

Opiekun osoby niepełnosprawnej korzysta z biletu ulgowego, zgodnie z obowiązującą w danym dniu taryfą.

Nie, świat saun jest strefą beztekstylną i nie można przebywać w strojach bądź wbieliźnie. Takie saunowanie jest niehigicznie i szkodliwe dla zdrowia, ponieważ w saunach jest od 80 do 100 stopni, co może spowodować odbarwienia materiału, a nawet skórne poprzenia. 

W namiotach są gąbki do spania, poduszki oraz koce, a także stolik na telefon itp. 

Nie. Posyłając dziecko do AquaSzkoły, to rodzic musi być świadomy gotowości i dojrzałości dziecka do zajęć.

Personel wydaje rzeczy znalezione po identyfikacji ich przez właściciela w okresie do 7 dni od daty pozostawienia.

Tak, opłata nabijana jest na opaskę, a rozliczenie następuje przy kasie w momencie wyjścia.

Nie, na naszym basenie woda jest chlorowana.

Nie ma konieczności zgłaszania nieobecności na zajęciach grupowych. W przypadku posiadania karnetu Wariant I (czyt. Regulamin) z czasem dodatkowym i opiekunem, gdy klient nie ma możliwości stawienia się do AquaSzkoły na zajęciach na basenie, dopuszczalne jest wykorzystanie wejścia na teren Aquaparku, w godzinach otwarcia obiektu w danym dniu przez uczestnika oraz jedną osobę pełnoletnią na: 105 min (dotyczy karty wejścia wykupionej dla dziecka), 60 min (dotyczy karty wejścia wykupionej dla osoby dorosłej).

W przypadku posiadania karty AquaBobas, możliwe jest wykorzystanie opuszczonych zajęć w formie wejścia na teren Aquaparku w dni powszednie, z wyłączeniem świąt, w terminie ważności karty. W przypadku posiadania karty wstępu na basen sportowy Wariant II – nie ma możliwości odrobienia zajęć.

Dla posiadaczy karty wstępu na zajęcia indywidualne, możliwe jest odrabianie maksymalnie dwóch opuszczonych zajęć po uprzednim zgłoszeniu, najpóźniej jeden dzień przed zajęciami. W przypadku niezgłoszenia nieobecności na zajęciach, nie będzie możliwości odrobienia i przeniesienia zajęć na inny termin.

Karty podarunkowe posiadają okres ważności określony w ofercie sprzedaży, zgodnie z kwotą na karcie: 

100 zł - 3 miesiące

150 zł - 3 miesiące 

250 zł - 6 miesięcy

500 zł - 6 miesięcy 

Karta upominkowa umożliwia zakup dowolnego biletu do Aquaparku Reda, Aqua Spa&Saunarium wraz z usługami masaży i zabiegów pielęgnacyjnych oraz Papugarni i Gadolandu z aktualnego cennika oraz dokonania dopłaty.

Tak, szatnia znajduje się na parterze, jest darmowa. Czynna w okresie październik-maj.

Tak, można kupić bilety online. 

Do odpowiednich grup kursanci dobierani są pod względem wieku (dzieci) oraz umiejętności. Pierwsze zajęcia pozwolą dobrać odpowiedni poziom oraz ustalić dogodną dla Państwa godzinę. Wszystko zweryfikuje instruktor. Jeśli okaże się, że kursant trafił do nieodpowiedniej grupy, instruktor zaproponuje zmianę grupy.

Karnet do AquaSzkoły kupujemy w punkcie informacyjnym Aquaparku. Podając imię i nazwisko dziecka, oraz dzień i godzinę na którą jest przypisane.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne najprościej zapisać się przez formularz zgłoszeniowy “REJESTRACJA ON-LINE,” dostępny na stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce "Oferta->AquaSzkola.” Tam znajdują się wszelkie informacje potrzebne do rezerwacji miejsca. Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z państwem poprzez e-mail ewentualnie telefonicznie, w  celu potwierdzenia rezerwacji miejsca (dzień, godzina).

Zgłoszenia grupowe przyjmujemy drogą mailową: grupy@aquaparkreda.pl bądź telefonicznie: 570 998 075.

Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00-14.30, 15:30-18:00.

 

Nie, to osobna strefa beztekstylna, od 18 roku życia.

Nie, ale z takich pomieszczeń jak łaźnia, grota lodowa, prysznice korzysta się nago. Natomiast w saunie suchej można być okrytym ręcznikiem.

Na terenie Aquaparku należy zaopatrzyć się we własny ręcznik, możliwość wypożyczenia dostępna jest tylko w strefie Aqua SPA & Saunarium.

Tak, można zapłacić kartą podarunkową. 

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są pod względem wieku i umiejętności. Grupa dopasowywana jest indywidualnie, każdemu dziecku lub osobie dorosłej, by uczestnik jak najwięcej skorzystał z lekcji.

Tak. Na hali lotów zawsze znajduje się pracownik- opiekun zwierząt, który oprócz dbania o bezpieczeństwo gościa i zwierząt chętnie podzieli się wiedzą na temat świata papug .

Zgodnie z regulaminem Aquaparku dzieci do lat 12 powinny przebywać na obiekcie razem z opiekunem. Od rodziców zależy, czy będą pływać obok na torze, czy obserwować dziecko np. z niecki basenowej. Rodzice dzieci do lat 4 aktywnie uczestniczą w zajęciach. Zalecamy, aby na pierwszych zajęciach rodzice byli obecni w wodzie, aby pomóc dzieciom w adaptacji w nowym miejscu.

Nie, zgodnie z regulaminem zwrotów dokonujemy :

a) na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu - obsługa zwraca 100% wartości wpłaty 

b) na 29 dni- 14 dni przed rozpoczęciem pobytu - obsługa zwraca 50% wartości wpłaty

c) na 13 dni przed rozpoczęciem pobytu - płatność przepada bezpowrotnie 

 

Nie, czepki nie są wymagane.

Rezygnować można w każdej chwili, ale należy pamiętać, iż nie ma zwrotu kosztów za niewykorzystane zajęcia.

Minimum dwa duże ręczniki, klapki i dobry humor :)

Przed wejściem ściągamy biżuterię, ponieważ jest ryzyko, że może zaszkodzić zwierzętom na hali.Torby ściągamy również ze względu na bezpieczeństwo ptaków- ryzyko połknięcia lub skaleczenia się zamkiem, suwakiem, ozdobami torby.

Termin zajęć indywidualnych zależy od dostępności instruktorów oraz wolnych torów na basenie. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy możliwe terminy. W praktyce zajęcia indywidualne odbywają się przed lub po lekcjach grupowych.

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z nas jest inny, każdy ma swoje, osobiste tempo uczenia się i zdobywania nowych umiejętności. W naszym systemie nauczania pływania najpierw budujemy solidny fundament i oswajamy uczestników ze środowiskiem wodnym. Wraz z upływem czasu i doskonaleniem umiejętności pływackich uczestnicy poznają kolejne style pływackie, a według umiejętności ukierunkowani są na zdobycie Karty Pływackiej, czy w przyszłości patentu ratownika.

Zajęcia Aquabobas przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca do 3 lat. Do AquaSzkoły zapisuje dzieci od 4 roku życia, które w zajęcia uczestnicą w wspólnie z rodzicem. W naszej szkółce wiek 5 lat jest umowną granicą, gdzie dziecko może samo uczestniczyć zajęciach tylko pod opieką instruktora, o ile sumiennie wykonuje jego polecenia. Dlatego ostateczna decyzja zależy o rodziców, którzy najlepiej wiedzą, czy jego dziecko jest gotowe na taki rodzaj lekcji.

Tak, opłata jest nabijana na opaskę i wynosi 4 zł od osoby za zjazd. 

Istnieje bilet rodzinny uprawniający do wejścia na strefę gadów oraz do Klockolandi dla dwóch dorosłych oraz dwójki dzieci. Nie ma limitu czasowego, więc na obu strefach można przebywać w godzinach otwarcia, tj. 11:00 do 19:00. Koszt biletu rodzinnego to 50 PLN, a każde następne dziecko to koszt 10 PLN.
Istnieje także bilet łączony dla dziecka na obie strefy, w cenie 20 PLN. Warto zaznaczyć, że dzieci do 12 roku życia na strefę gadów muszą wejść z opiekunem.

Zgodnie z regulaminem nie można wnosić posiłków na halę basenową, można je spożywać na terenie szatni.

Gadoland znajduje się na pierwszym piętrze, zaraz obok Klockolandi w strefie Aquś Kids Club.

Istnieje możliwość wykupienia pogadanki wraz z oprowadzaniem i ciekawostkami ze świata gadów, w cenie 60 PLN. Pogadanka może być prowadzona dla indywidualnych osób lub grup zorganizowanych ( max. 25 osób). Wtedy biorą Państwo udział w pokazie karmienia i dotknięcia wybranego gada.

Karta nie jest kartą imienną, wydaną na okaziciela. Kartę można udostępnić innej osobie.

Nie, w cenie jest tylko śniadanie, na pozostałe posiłki zapraszamy do restauracji na pasażu handlowym.

Wielu zwiedzających odnosi wrażenie, że niektóre gady są sztuczne. Zapewniamy, że każdy okaz jest prawdziwy, a wyjątek stanowi skóra węża znajdująca się na początku wystawy oraz wylinki naszych podopiecznych. 

Koszt zależny jest od liczby zajęć w danym dniu w semestrze. Pełny cennik znajduje się na podstronie z Cennikami.

Nie, po aquaparku nie można biegać ze względu na ryzko poślizgnięcia. 

Zgodnie z regulaminem nie później niż 60 min przed jego zamknięciem. 

Brak elementów do wyświetlenia
Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft