Papugarnia Gadoland Crazy Carts Planeta VR i Kino 7D Cukrownia Edu Fun Restauracje, sklepy i inne

Edu Fun

EduFun – nowoczesne laboratoria

Edu Fun

EduFun to Centrum Nauki i Zabawy, w którym łączymy innowacyjne metody nauczania, nowoczesny i profesjonalny sprzęt z pasją, kreatywnością i możliwością samorozwoju. Organizujemy tutaj zajęcia, półkolonie, urodziny.

Badaj i odkrywaj tajemnice świata w naszych 3 pracowniach:

  • PRACOWNIA ROBOTYCZNA
  • LABORATORIUM CHEMICZNE
  • LABORATORIUM BIOLOGICZNE

Ponadto znajdziesz u nas KidsFun, czyli wielki plac zabaw! Strefa składa się z gigantycznego kolorowego placu zabaw, tuneli, labiryntów, trampoliny, basenu z piłeczkami oraz kącika kreatywności. 

Godziny otwarcia

Codziennie od 11:00 do 19:00  

Masz pytanie?

Zadzwoń : 792-400-514 

Napisz email: info@edufun.pl

KIDSFUN – PLAC ZABAW

Zapraszamy codziennie, grupy szkolne i przedszkolne, oraz rodziny z dziećmi. Czekają na Ciebie najróżniejsze atrakcje: zjeżdżalnia ślimakowa, tubowa, dwutorowa, trampolina, podwieszony tunel, armatki, siatka Spiderman’a. Skorzystaj ze strefy malucha i z kącika artystycznego.

EDU URODZINY

Urodziny EduFun łączą w sobie fantastyczną zabawę na placu zabaw wraz ze zwariowanymi eksperymentami. Każdy z punktów programu jest tak zaprojektowany, aby jednocześnie uczyć i bawić! Wykonaj swoje mydełko, skonstruuj robota, przeprowadź eksperymenty, wyszalej na wielkim placu zabaw. Zapraszamy!

PÓŁKOLONIE

Zapraszamy w ferie zimowe oraz wakacje a także w czasie przerw świątecznych: wiosennej i grudniowej. Nasze półkolonie to połączenie świetnej zabawy, przygód, sportu, eksperymentów, zajęć językowych i warsztatów rozwijających kompetencje społeczne. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 7.00 – 17.00. Więcej informacji znajdziesz na stronie edufun.pl/polkolonie

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft