PIERWSZA WIZYTA W SAUNARIUM

Zapoznaj się z regułami i przygotuj się na swój pierwszy pobyt w strefie saun i SPA. 

PIERWSZA WIZYTA W SAUNARIUM

Sprawdź godziny otwarcia

Pamiętaj o różnych godzinach funkcjonowania strefy –  strefa saun w dni powszednie czynna jest od 14:00 do 22:00. W weekend sauny dostępne są już od 12:00 do 22:00. 

Poznaj zasady

Przed przyjazdem dokładnie zapoznaj się z zasadami poprawnego saunowania, które dostępne są na stronie oraz w formie filmu na kanale YOUTUBE. Dzięki temu dowiesz się, jak właściwie i bezpiecznie korzystać z saun.

WAŻNE! Z naszego Saunarium mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie oraz jest to strefa beztekstylna, czyli niedozwolone jest saunowanie w stroju kąpielowym. Wszelkie rzeczy osobiste należy pozostawić w szatni. 

Sprawdź plan dostępnych seansów

Skorzystaj z wyjątkowych seansów w wykonaniu naszych saunamistrzów, które zapewniają najwyższy poziom relaksu! Seanse aromatyczne odbywają się przez cały tydzień (w weekendy od 14:00, a w dni powszednie od 17:00). Zapoznaj się z obecnym planem i zwróć uwagę, które seanse odbywają się tylko w weekendy. 

Zabierz ze sobą minimum 2 duże ręczniki oraz klapki

Pamiętaj o konieczności zabrania dwóch dużych ręczników - jeden do okrycia się podczas korzystania z poszczególnych saun, a drugi do położenia na drewno lub leżak w celu zachowania higieny. Jeśli nie masz ręcznika, wypożycz go w recepcji Saunarium. Koszt wypożyczenia to 10 zł. 

Kup bilet

Bilet możesz kupić na miejscu bezpośrednio przed wejściem lub z wyprzedzeniem online - na konkretnie wybrany dzień. Bilety internetowe nie podlegają wymianie, ani zwrotom, dlatego dobrze przemyśl zakup. Przejdź do zakupu ONLINE

Weź numerek do kolejki

W okresach wzmożonego ruchu obowiązuje system kolejki wirtualnej. Numerek do niezależnej kolejki pobierz z kolejkomatu na parterze. Bilet zakupisz lub zrealizujesz na drugim piętrze.

Przejście między strefami

Ze strefy saun możesz przejść do aquaparku, ale zostanie za to doliczona opłata. Jeśli planujesz korzystać z wodnych atrakcji rekomendujemy zakup biletu łączonego. Sprawdź cennik i wybierz opcję najlepszą dla siebie. 

Skorzystaj ze SPA

W ofercie posiadamy również zabiegi pielęgnacyjne i masaże. Poznaj nasze relaksacyjne MENU SPA i zarezerwuj z wyprzedzeniem wybraną usługę. 

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft