Aquapark Reda - Zaczarowana kraina wodnych przygód :: Regulamin

Pytania i odpowiedzi


Najczęściej zadawane pytania

Aquapark czynny jest od niedzieli do czwartku od godziny 9:00 do 22:00 oraz w piątki i soboty od 9:00 do 23:00

Dla naszych gości przygotowaliśmy cztery duże parkingi. Wszystkie miejsca są bezpłatne. Poniżej ich usytuowanie.

Bilety kupuje się bezpośrednio w kasie Aquaparku (I piętro). Przyjmujemy płatności kartą. Nasze aktualne ceny są zawsze dostępne na naszej stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce cennik.

System rezerwacji będzie dostępny po okresie wakacyjnym. Wszystkie nasze stanowiska kasowe są czynne, aby zminimalizować czas oczekiwania.

Bilet rodzinny to preferencyjna oferta dla rodzin. Obowiązuje dla dwóch dorosłych z jednym lub dwójką dzieci albo jednego dorosłego z maksymalnie trójką dzieci (w wieku 3-18 lat). Dzieci poniżej 3 lat wchodzą bezpłatnie.

Ze względów higienicznych konieczne jest jednak, aby dzieci poniżej 3. roku życia pływały w specjalnych pieluszkach, przeznaczonych do tego celu.

Chcąc ułatwić Państwu pobyt w naszym Aquaparku, umożliwiamy zakup swimmersów na miejscu, o dostępność prosimy pytać w kasach naszego Aquaparku.

Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie uprawnieni są do zakupu biletów ulgowych.

Opiekunowi osoby niepełnosprawnej nie poruszającej się samodzielnie przysługuje wejście bezpłatne.

Nasi klienci otrzymują w kasach 3 rodzaje opasek:

  • - zielone, umożliwiające skorzystanie z mniejszych szafek pojedynczych (klienci indywidualni)
  • - czerwone, umożliwiające skorzystanie z większych szafek rodzinnych (bilety rodzinne)
  • - żółte, bez możliwości wybrania szafki.
Po wejściu do szatni, klienci zobowiązani są do wybrania najbliższej dostępnej szafki, odpowiedniej do posiadanej opaski.

Instrukcja obsługi szafki

Uwaga: aby móc zakończyć pobyt w Aquaparku, wychodząc należy pozostawić szafkę otwartą! W przeciwnym wypadku kasjer nie będzie mógł rozliczyć Państwa pobytu.

Zamykanie szafki

Należy przyłożyć opaskę do uchwytu zamka i popchnąć do środka. Po wepchnięciu uchwytu zamek automatycznie się zamyka

Otwieranie szafki

Należy przyłożyć opaskę do uchwytu zamka i popchnąć do środka. Jeśli wybrano prawidłową szafkę, zamek otworzy się automatycznie, a ruchoma część uchwytu odskoczy na zewnątrz.

Nie ma obowiązku korzystania z czepków na terenie naszego kompleksu basenowego.

Na wszelkie pytania dotyczące funkcjonowaniu Aquaparku (bilety, dostępność miejsc, zgubione rzeczy) odpowiedź można uzyskać pod numerem telefonu +48 58 3823500. Zapytania można kierować również na nasz ogólny adres mailowy: info@aquaparkreda.pl.

Cena biletu obejmuje wszystkie atrakcje w naszym Aquaparku. Jedzenie oraz napoje zakupione w strefie gastronomicznej "nabijane" są na opaskę. Należność reguluje w kasie Aquaparku przy wyjściu ze strefy basenowej.

Przygotowywania do otwarcia saunarium trwają, nastąpi ono jeszcze w tym roku. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na facebooku.

Aktualnie nie honorujmy Kary Dużej Rodziny, ale oferujemy bardzo korzystne ceny biletów rodzinnych.

Obecnie trwają rozmowy z firmami oferującymi takie produkty. Gdy tylko pojawi się oferta dla posiadaczy takich kart, na pewno o tym poinformujemy.Mapa